×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اطلاعیه ها

امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 16 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 28 خبر
ارزیابی عملکرد شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با حضور ارزیابان فولاد مبارکه

فراز نیوز : جلسه ارزیابی عملکرد شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، روز شنبه ششم خردادماه سال جاری، با حضور تیم ارزیابی فولاد مبارکه و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در محل شرکت برگزار شد.

بر اساس برنامه ارزیابی اعلام شده از سوی امور مجامع و ارزیابی شرکت فولاد مبارکه، در این جلسه عملکرد مالی، پروژه های توسعه و اهداف و استراتژی های شرکت فولاد سفیددشت مورد ارزیابی قرار گرفت.

ارزیابی عملکرد منجر به رشد و تعالی سازمان ها می شوددر جریان برگزاری این ارزیابی، جمشید علی بابایی، مدیر تکنولوژی و توسـعه شـرکت فولاد سفیددشـت ضمن قدردانی از همت و تلاش تیـم ارزیابـی شـرکت فـولاد مبارکـه بـه بیـان اهمیـت ارزیابـی عملکـرد و نتایـج حاصـل از آن کـه منجـر بـه رشـد و تعالـی سـازمان ها می شـود پرداخـت و اظهـار امیـدواری کـرد امسـال هـم ماننـد گذشـته شـاهد رقـم خـوردن نتایـج درخشـان در شـرکت فولاد سفیددشـت باشـیم.

خروجی ارزیابی به هم افزایی، یادگیری و بهبود مستمر در انجام به موقع و هدفمند پروژه ها منجر می شود

رسول همامی رئیس راهبری شرکت های گروه فولاد مبارکه نیز در این خصوص گفت: در راستای همسویی استراتژی های تدوین شده در شرکت های گروه با شرکت فولاد مبارکه و همچنین ارزیابی میزان تحقق اهداف، اقدامات و شاخص های استراتژیک سال ۱۴۰۱ این شرکت ها و به منظور تحقق پروژه های توسعه و شاخص های مدیریت پروژه ها، تیم ارزیابی فولاد مبارکه متشکل از چهار نفر در محل شرکت فولاد سفیددشت حاضر شدند و با برگزاری جلسات متعدد، فشرده و همچنین بازدید از خط تولید و پروژه های توسعه، نسبت به این مهم اقدام نمودند.

همامی اظهار امیدواری کرد خروجی این ارزیابی همچون گذشته موجب هم افزایی، یادگیری و بهبود مستمر در انجام به موقع و هدفمند پروژه ها گردد که مسلماً موجبات تعالی گروه فولاد مبارکه را در پی خواهد داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  •