×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اطلاعیه ها

امروز : چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Wednesday, 17 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

فراز نیوز : پایش میزان رضایت جامعه همواره به عنوان یک امر موثر در پیشرفت و بهبود عملکرد یک سازمان است. شرکت فجر انرژی خلیج فارس با برگزاری نظرسنجی از جامعه پیرامونی، میزان رضایت را سنجش کرده است.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی خلیج فارس، روش انجام این نظرسنجی به این گونه بوده که نمایندگان مردم (نهاد های عمومی،حاکمیتی، مردم نهاد و شرکت های پتروشیمی همجوار) به گروه های عمومی، حاکمیتی-حمایتی و محیط زیستی تقسیم بندی شده و با ارائه پرسشنامه های تخصصی نظرات آن‌ها درباره عملکرد شرکت فجر انرژی خلیج فارس دریافت می شود.

فجر انرژی در سال ۱۴۰۱ برای یازدهمین بار برای پایش عملکرد خود در ارتباط با جامعه در سال ۱۴۰۰ نظرسنجی را برگزار کرده است. در نظر سنجی عملکرد سال ۱۴۰۰ هدف رضایتمندی همانند سال های گذشته ۸۰ در نظر گرفته شده است که پس از انجام نظرسنجی میزان رضایت کلی ۷۸٫۱۹ درصد بدست آمده است؛ این میزان سال گذشته ۷۹٫۶۲ درصد بوده است.

بخش محیط زیستی بیشترین میزان رضایتمندی را در کل نظرسنجی داشته است. در بخش های عمومی، حاکمیتی و محیط زیست به ترتیب ۷۴٫۳۸ ، ۶۳٫۱۵ ، ۸۲٫۸۳ درصد بوده است.

بالاترین و پایین ترین امتیازهای نظرسنجی سال ۱۴۰۰ بدین ترتیب آمده است:

در گروه عمومی بالاترین رضایتمندی در بخش رعایت ارزش ها و کرامت انسانی بوده و پایین ترین رضایت از تصمیمات آینده و تغییرات در فجر که موثر و مرتبط با آن ها با میزان ۵۹٫۱۱ درصد بوده است. سال گذشته در این گروه بالاترین رضایتمندی در بخش پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال تماس های تلفنی و مکاتبات شرکت با سازمان بوده و پایین ترین رضایت همانند امسال از تصمیمات آینده و تغییرات در فجر که موثر و مرتبط با آن بوده است.

در گروه حاکمیتی-حمایتی بالاترین رضایت در بخش عملکرد این شرکت در توسعه اقتصاد و آبادانی منطقه بوده و پایین ترین رضایتمندی از میزان آگاهی مخاطب از تصمیمات آینده و تغییرات در شرکت که موثر و مرتبط با آنها با میزان ۴۷٫۵ درصد بوده است. در سال گذشته نیز در این گروه بالاترین رضایت در بخش رعایت ارزش‌های اخلاقی و کرامت انسانی در شرکت فجر بوده و پایین ترین رضایتمندی همانند امسال از میزان آگاهی مخاطب از تصمیمات آینده و تغییرات در شرکت که موثر و مرتبط با آنهاست، بوده است.

در گروه محیط زیست بالاترین رضایتمندی در بخش عملکرد شرکت در توسعه و آبادانی فضای سبز بوده و پایین ترین رضایتمندی در بخش عملکرد این شرکت در دریافت و تصفیه پساب منطقه با میزان ۷۳٫۴۶ است. در نظرسنجی سال گذشته در گروه محیط زیست بالاترین رضایتمندی در بخش عملکرد شرکت در رعایت الزامات مرتبط با آلودگی صوتی بوده است؛ شرکت کنندگان نظرسنجی در گروه محیط زیست پایین ترین میزان رضایت برای این گروه را در نظر نگرفته بودند.

همچنین با توجه به بازخوردهای جامعه، شرکت فجر انرژی خلیج فارس اقداماتی در حوزه مسئولیت اجتماعی تعریف و اجرا کرده است. تزریق برق با توان لحظه ای ۵۰۰ مگاوات به شبکه سراسری در فصول گرم سال برای بهره مندی مردم منطقه، ارسال اکسیژن برای بیمارستان در اوج شیوع بیماری کرونا و … از جمله اقدامات یک سال اخیر این شرکت بوده است.

شایان به ذکر است این شرکت به همراه دیگر مجتمع های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس پروژه هایی خرسندساز تعریف و اجرا کرده است. این پروژه در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی اقتصادی بوده که در قالب ۵ پروژه بزرگ اجرا شده و برای افزایش رضایت مندی جامعه محلی بوده است.

فجر انرژی همواره بر کار جمعی و اقدامات راهبردی برای توسعه و آبادانی شهرستان، در قالب شورای راهبردی مدیران عامل صنایع پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی تمرکز کرده و تاکیدی بر نگاه بلند مدت به خدمات اجتماعی دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  •